Kácovské pivo ochutnáte již v deseti zemích

Kácovské pivo mohou milovníci zlatavého moku ochutnat už ve více než deseti zemích. Pivovar s bohatou historií byl původně založen v roce 1457, nově byl zrekonstruován v roce 2001. O jeho kvalitě mimo jiné svědčí i na padesát nejrůznějších ocenění.

Produkce pivovaru staví na pevných základech v podobě vaření piva tradiční technologií spodním kvašením v otevřených spilkách. Vlajkovou lodí je světlé výčepní pivo 10, světlý ležák Hubertus Prémium 12 a speciální tmavý ležák 12. Portfolio pivovaru se nedávno rozrostlo o pivo vařené pro oblíbenou kapelu Tři sestry a o chmelový speciál LP 1457. 


Toto výtečné pivo si do své sady reklamních předmětů pro rok 2018 vybrala i agentura CzechTrade. Předměty reprezentují významné průmyslové obory ČR a jsou určeny primárně pro zahraniční obchodní partery a nákupčí. Agentura s pivovarem Kácov spolupracuje i na získávání nových zákazníků v zahraničí. Nově se bude pivovar představovat například hostinským, pivovarům a distributorům na červnové akci v Londýně s příznačným názvem Czech Beer Day.


Záměrem majitele Davida Hořejšího je vybudovat pivovar s kompletním zázemím. Kromě již vybudované restaurace a přilehlého hotelu se staví prostory pro šlechtění vlastní odrůdy kvasnic, což je poměrně neobvyklé. Z hlediska konkurence a zájmu zahraničních obchodníků se tak pivovar posouvá velmi kupředu.