Export pro obnovu Ukrajiny | Відновлення України

Válkou zničená Ukrajina bude potřebovat obnovit vše od infrastruktury, průmyslu až po bydlení. Budou potřeba dodávky produktů a služeb v oblastech stavebnictví, energetiky, nábytku, zdravotnictví, elektra, dopravních prostředků, FMCG a řady dalších.

Zájemci se mohou zapojit do programu Export pro obnovu Ukrajiny.

CzechTrade ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu a agenturou CzechInvest připravil program, který analyzuje možnosti českých firem a jejich konkrétní zájem o export na Ukrajinu po ukončení válečného konfliktu.

Zároveň na druhé straně monitoruje Ministerstvo průmyslu a obchodu společně s CzechTrade a dalšími partnery poptávky z Ukrajiny.

CzechInvest koordinuje informace v regionech ČR prostřednictvím svých regionálních kanceláří a podílí se na vybudování platformy pro sdílení poptávek ukrajinské strany a jejich propojení s nabídkami českých firem.

Zájemci, jak ze strany nabízejících českých firem, tak i poptávající ukrajinské firmy, se mohou jednoduše zapojit do programu Export pro obnovu Ukrajiny vyplněním formuláře níže.
Případně mohou kontaktovat CzechTrade na e-mailu export.ukrajina@czechtrade.cz.

Jakmile to situace dovolí a bude Ukrajina připravena na obnovu své země, propojíme obě skupiny přes standardní asistenční služby CzechTrade.

Partneři programu: Hospodářská komora České republiky, Svaz průmyslu a dopravy České republiky, Svaz obchodu a cestovního ruchu ČR, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů ČR, Hospodářská komora Ukrajiny.

Українська

Агентство CzechTrade у співпраці з Міністерством промисловості і торгівлі Чехії та агентством CzechInvest підготували програму, яка аналізує виробничі можливості чеських компаній та їхню зацікавленість постачати продукцію та технології до України після закінчення війни. Водночас Міністерство промисловості та торгівлі разом із CzechTrade та іншими партнерами збирає інформацію про запити українського бізнесу. Як тільки ситуація дозволить і Україна розпочне процес відновлення країни, програма поєднає ці дві групи українських запитів та чеських пропозицій через стандартні послуги допомоги CzechTrade. Партнери програми: Торгова палата Чеської Республіки, Конфедерація промисловості Чеської Республіки, Конфедерація торгівлі та туризму Чеської Республіки, Конфедерація спілок роботодавців і підприємців Чеської Республіки, Торгово-промислова палата України.

 

 

Firma

*
*
*
*
*
Regiony, do kterých je možné v rámci Ukrajiny vyvážet produkty nebo služby:*


Kontaktní osoba

*
*
*
*
*

 

Více o zpracování osobních údajů v agentuře CzechTrade se dozvíte v podmínkách pro nakládání s osobními údaji.