AgroWorld Qazaqstan 2024

 

Agentura CzechTrade zve české firmy k účasti ve společné expozici na mezinárodním potravinářském veletrhu AGROWORLD QAZAQSTAN 2024, neboť obrovské možnosti v oboru potravinářských technologií jsou dnes zajímavým tématem pro řadu kazašských odběratelů.

České potravinářské technologie mají v Kazachstánu dobrý ohlas a existuje zde významný potenciál pro odbyt dalších dodávek.

CzechTrade podporuje firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice, nabízí doprovodné služby, jakými jsou třeba oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery.

Společná expozice umožní prezentaci těm firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky službám zahraniční kanceláře CzechTrade Kazachstán navštěvují národní stánek zájemci o spolupráci s tuzemskými dodavateli, což zvyšuje šance na úspěšný vývoz.

 

Proč investovat právě do veletrhu AgroWorld Qazaqstan 2024?

 • Jedná se o 18. ročník výstavy, které se účastní velké množství zahraničních vystavovatelů. Výstava navazuje na předchozí ročníky výstavy FoodExpo, kdy některé ze segmentů původní výstavy byly přeřazeny do výstavy AgroWorld.
 • Potravinářské technologie patří v Kazachstánu k jednomu z nejperspektivnějších odvětví s ohledem na plánované investice a dobré reference českých firem především ze zemí SNS.
 • Vhodná příležitost k nalezení partnera nejen v Kazachstánu, ale také celé střední Asii.
 • Součástí veletrhu bude také řada doprovodných a specializovaných akcí určených k prezentaci firem před odbornou veřejností.

 

Oborové zaměření veletrhu

 • Potravinářské technologie
 • Technologie balení potravin
 • Pivovarnictví a minipivovary

 

Nabízíme vám firemní prezentaci ve společné české expozici s osobní účastí vašeho zástupce

 • Každá společnost bude mít ve společné expozici pod hlavičkou agentury CzechTrade vlastní prostor pro vystavení modelů a vzorků.
 • Zahraniční kancelář CzechTrade Kazachstán zajišťuje komplexní servis přípravy a realizace osobní účasti od komunikace s organizátorem veletrhu, přes zajištění výstavní plochy, výstavbu expozice, zařazení do katalogu vystavovatelů, až po veškeré administrativní záležitosti.
 • Připravíme plně vybavený moderní stánek pro firemní prezentaci, obchodní jednání, umístění firemního banneru, vzorků.
 • Dále kazašská kancelář zajistí služby v teritoriu pro vyšší návštěvnost českého stánku a větší efektivitu při jednáních během veletrhu, jako jsou zveřejnění vašeho profilu na zahraničních webových stránkách kazašské kanceláře nebo asistenční služby přímo na stánku a asistence a konzultace při obchodních jednáních.
 • Firemní prezentace na 15 m2 s osobní účastí vašeho zástupce je za 280 000 Kč bez DPH.

 

Přihlašování na akci bylo ukončeno.

Termín:

30. 10. 2024 - 1. 11. 2024

Druh akce:

Veletrh

Místo konání:

Almaty, Kazachstán

Oborová specializace:

Potravinářský průmysl

Teritoriální zaměření:

Kazachstán

Cena:

Kontaktujte organizačního garanta akce

Stav akce:

Registrace ukončena

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Bc. Chytil Jan
Bc. Jan Chytil exportní konzultant

Odborný garant

Mgr., Ing. Jurčík Petr

CzechTrade Kazachstán a Kyrgyzstán

Mgr., Ing. Petr Jurčík vedoucí zahraniční kanceláře