Environmental Services & Solutions Expo 2024


Agentura CzechTrade pořádá pro české firmy společnou expozici na mezinárodním veletrhu ENVIRONMENTAL SERVICES & SOLUTIONS EXPO 2024.

Environmental Services & Solutions Expo je největším britským veletrhem, který se zaměřuje na technologie týkající se životního prostředí. Má celkem pět sekcí – Water Resource Management, Contamination & Land Remediation, Resource & Waste Management, Air Polution Control a Energy, Fuels & Decarbonisation. Potvrzuje se tak motto veletrhu The Entire Industry in One Place.

Pro české firmy jsme vybrali společný stánek v sekci Water Resource Management, která je vhodná pro všechny exportéry z oboru vody a vodohospodářství. Účast je ale možné domluvit v rámci samostatné individuální expozice i v jiných sekcích veletrhu.

CzechTrade podporuje firmy při jejich pronikání na zahraniční trhy, proto kromě vlastní realizace společné expozice, nabízí doprovodné služby, jakými jsou třeba oslovení potenciálních partnerů s cílem podchytit jejich zájem, osobní asistence během veletrhu nebo aktivní účast při jednáních s obchodními partnery.

Společná expozice umožní prezentaci těm firmám, které neplánují samostatný stánek. Navíc díky službám zahraniční kanceláře CzechTrade Spojené království navštěvují národní stánek zájemci o spolupráci s tuzemskými dodavateli, což zvyšuje šance na úspěšný vývoz.

Více o veletrhu na webových stránkách https://www.ess-expo.co.uk

 

Proč investovat právě do veletrhu ENVIRONMENTAL SERVICES & SOLUTIONS EXPO 2024?

 • Možnost představit se před potencionálními obchodními partnery ze soukromého i státního sektoru.
 • O významu akce svědčí jeho vysoká návštěvnost – v roce 2023 se ho účastnilo více než 12 000 profesionálních návštěvníků z 64 zemí.
 • ČR je považována za prémiovou destinaci a čeští výrobci jsou vnímáni jako kvalitní, flexibilní a spolehlivý obchodní partner.
 • Osobní kontakt vítězí – prezentace na veletrhu je zdaleka nejspolehlivější cestou k zahájení obchodní konverzace, na anonymní emailový kontakt Britové zpravidla nereagují.

 

Oborové zaměření veletrhu

 • Water Resource Management
 • Contamination & Land Remediation
 • Resource & Waste Management
 • Air Pollution Control
 • Energy, Fuels & Decarbonisation

 

NABÍZÍME VÁM FIREMNÍ PREZENTACI VE SPOLEČNÉ ČESKÉ EXPOZICI S OSOBNÍ ÚČASTÍ VAŠEHO ZÁSTUPCE

Zahraniční kancelář CzechTrade Spojené království zajišťuje komplexní servis přípravy a realizace expozice od komunikace s organizátorem veletrhu, přes zajištění výstavní plochy, výstavbu expozice, zařazení do katalogu vystavovatelů, až po veškeré administrativní záležitosti.

Každá firma bude mít ve společném pavilonu pod hlavičkou agentury CzechTrade vlastní prostor pro vystavení modelů a vzorků.

Přijedete do plně vybaveného moderního stánku pro firemní prezentaci a obchodní jednání. Můžete si přiobjednat výrobu a instalaci grafiky na zadní stěny stánku, elektrickou zásuvku a infopult za zvýhodněnou cenu.

Dále londýnská kancelář zajistí intenzivní marketingovou kampaň pro vyšší návštěvnost českého stánku a efektivní prezentaci firem: 

 • Sestavení seznamu potenciálních britských obchodních partnerů dle předem specifikované cílové skupiny, jejich oslovení a pozvání k návštěvě české expozice. Tento seznam, včetně konkrétních kontaktů, obdrží každý spoluvystavovatel k dalšímu využití.
 • Prezentaci českých účastníků akce na zahraničních stránkách CzechTrade UK.

 

Přihlašování na akci bylo ukončeno.

Termín:

11. 9. 2024 - 12. 9. 2024

Druh akce:

Veletrh

Místo konání:

Birmingham, Velká Británie

Oborová specializace:

Voda, odpady a životní prostředí

Teritoriální zaměření:

Velká Británie

Cena:

Kontaktujte organizačního garanta akce

Stav akce:

Registrace ukončena

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Bc. Buchtyar Petr
Bc. Petr Buchtyar exportní konzultant

Odborný garant

Ing. Rak Jiří

CzechTrade Spojené království a Irsko

Ing. Jiří Rak ředitel regionálního centra