Ochrana duševního vlastnictví na trzích jihovýchodní Asie

Podmínkou úspěšného rozvoje firmy, inovací nebo expanze na zahraniční trhy je adekvátní ochrana duševního vlastnictví (IPR). Jak chránit logo, značku, technický vzor, objev nebo inovace v zahraničí nebo jak zajistit ochranu inovací na zahraničních veletrzích?

Technologické centrum Praha v rámci aktivit sítě Enterprise Europe Network ČR, South-East Asia IP SME Helpdesk a agentura CzechTrade připravily seminář věnovaný praktickým aspektům ochrany IPR zejména pro firmy, které chtějí exportovat a uspět na trzích zemí jihovýchodní Asie. Tento lidnatý a dynamicky se rozvíjející region se v posledních letech stává významným cílem našich exportérů a nabízí i řadu dalších příležitostí pro podnikání.

Program semináře bude věnován aktuální situaci v oblasti duševních a zejména průmyslových práv v zemích jihovýchodní Asie a pomoci, kterou mohou české exportní společnosti (především MSP) získat v tomto regionu. Řadu užitečných informací najdou i zájemci o zahraniční expanzi a ochranu svých inovativních výrobků v zahraničí všeobecně.

Program akce naleznete ZDE.

Účast na semináři je bezplatná.

Podmínkou účasti je REGISTRACE.

Kontakt: Václav Suchý, suchy@tc.cz, tel. 728 082 895

Termín:

21. 5. 2024

Druh akce:

Akce s účastí CzechTrade

Místo konání:

Technologické centrum, Ve Struhách 27, Praha 6, Česká republika

Teritoriální zaměření:

Filipíny, Indonésie, Singapur, Thajsko, Vietnam

Kontakty

Organizační garant

Mgr. Ludková Stella-Lea
Mgr. Stella-Lea Ludková specialista exportního vzdělávání