DĚLÁME EXPORT DOSAŽITELNÝ

Chcete se dostat na nové zahraniční trhy, najít spolehlivé partnery a proměnit příležitosti v konkrétní zakázky? 
Pomůžeme vám.

CzechTrade podporuje malé a střední firmy při vstupu na globální trhy – od prvních kroků až po růst exportu do 66 zemích světa.

Spojíme vás s ověřenými partnery, usnadníme orientaci na trhu a pomůžeme snížit rizika i náklady.

Jsme státní agentura pod Ministerstvem průmyslu a obchodu, a díky tomu jsou naše služby cenově výhodné a dostupné i menším firmám.


Kalendář akcí

Aktuality ze světa

Reference

  • Mars Svratka

    „Velmi děkuji Vaší zahraniční kanceláři v Bogotě za zaslané dokumenty a perfektně zpracovanou zprávu o kolumbijském trhu. Výčet možných kontaktů, jak importérů, tak i prodejců, které jste nám zaslali, je impozantní. Věřím, že se nám podaří zrealizovat zakázky.“

    Ladislav Kadlec

    Mars Svratka a.s.

    mars-svratka.cz

  • PETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o.

    „Jakožto česká firma vždy hrdě podporujeme místní české úřady a spolupracujeme s nimi na všech trzích, kde působíme. Jsem velice rád, že za posledních deset let se nám podařilo vybudovat takto mimořádné partnerství s Velvyslanectvím ČR v Budapešti a místní pobočkou CzechTrade. Velice si vážím našich vztahů a děkuji za Vaši přízeň i jménem svých kolegů v Budapešti.”

    Ondřej Peterka

    Managing Partner

    www.peterkapartners.com

  • PRAGUE CLINICS EUROPEAN DOCTORS L.L.C

    „V Dubaji jsme otevřeli naši první kliniku s lékaři, kteří jsou absolventi předních českých lékařských fakult. Zaměřujeme se zde na rodinné lékařství a pediatrii, velmi brzy se ale rozšíříme i o další obory. S přípravou kliniky jsme začali před dvěma lety, kdy jsme se také poprvé setkali s Vladislavem Poláchem.
    Pan Polách nám pomáhá propojovat se s místními i českými firmami a jednotlivci, kteří už mají zkušenosti na trhu nebo na něj brzy vstoupí. Servis dubajské kanceláře CzechTrade přináší podporu při zakládání společností, hledání účetních a právních služeb, propagaci a digitálním marketingu. Vladislav Polách je profesionál s vynikajícími komunikačními dovednostmi a znalostmi trhu a je příjemné s ním spolupracovat.“

    Ing. Tomáš Janovský

    CEO, PRAGUE CLINICS EUROPEAN DOCTORS L.L.C

    pragueclinics.ae

  • Hanna Maria Therapy s.r.o.

    „Absolvovali jsme obchodní cestu do Latinské Ameriky, při které jsme využili služeb zahraničních kanceláří CzechTrade, a to v Bogotě a Santiagu de Chile. V obou případech jsme se setkali s velmi vstřícným přístupem, a přestože formát jednání byl v Kolumbii i Chile velmi rozdílný, v obou případech byla spolupráce excelentní a příkladná. Upřímně děkuji, konkrétně v Bogotě paní Hankové Palinkové a panu Bučkovi, jakož i v Santiagu de Chile panu Jílkovi a panu Glisníkovi, za výraznou pomoc při orientaci v teritoriu a při organizaci obchodních jednání. Velmi si vážíme vykonané práce a věříme, že nadějně zahájená jednání a navázané kontakty vyústí v realizaci exportu do tohoto teritoria.“

    Hanna Maria Tomášková

    majitelka a CEO, Hanna Maria Therapy s.r.o.

    www.tomexo.cz