CzechTrade na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2022 v Brně

Agentura CzechTrade se představí ve společné národní expozici na 63. ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.
Tradičně připravuje doprovodný program pro exportéry:

5.10.2022, Pavilon P, sál P5 
Sourcing Day - Obchodní setkání českých firem se zástupcem estonského holdingu zaměřeného na těžbu a zpracování ropných břidlic  Obchodní setkání českých firem s nákupčím z významného estonského průmyslového holdingu. Holding působí v segmentech těžby ropných břidlic, výroby břidlicového oleje a ropy, chemických produktů i výroby a prodeje kombinovaného tepla a elektřiny. Skládá se z devíti společností a zaměstnává na 1600 osob. Estonský subjekt hledá v Česku dodavatele zařízení pro těžbu, chemická čerpadla, tepelné výměníky, ložiska, pásové dopravníky​, hydroxid vápenatý a jiné.

5.10.2022, Regionální hospodářská komora Brno
Online expanze na německy mluvící trhy: Jak na online prodej a marketing v regionu DACH
Jak se liší e-commerce v německy hovořících zemích proti Česku? Jaké jsou rozdíly mezi Německem, Rakouskem a Švýcarskem? Jak uvažuje tamní zákazník? Jakou zvolit strategii vstupu na trh a jaké právní podmínky neopomenout? To vše se dozvíte na semináři.        

5.10.2022, Regionální hospodářská komora Brno 
Obchodní příležitosti na rostoucích trzích - Indie, USA, Kazachstán J
aké jsou exportní příležitosti v USA, Indii a Kazachstánu? Co podnikatelům doporučují ředitelé zahraničních kanceláří CzechTrade při expanzi na tyto trhy a jak mohou pomoci? Jaké výhody získáte, když vyšlete svého zástupce do Exportního inkubátoru CzechTrade? Poslechněte si seminář.

6.10.2022, Pavilon P, stánek č. 10-11
Meeting Point CzechTrade na MSV v Brně 2022 
Který trh je pro váš výrobek, službu či technologie vhodný? Jak najdete vhodného obchodního partnera v zahraničí? Jakou zvolit formu vstupu na daný trh a jak vám může CzechTrade pomoci? Konzultujte s řediteli 22 zahraničních kanceláří CzechTrade.

Těšíme se na vás 4.-7. října v české národní expozici v pavilonu P nebo při některém z našich doprovodných programů.

Termín: 4. 10. 2022 - 7. 10. 2022
Druh akce: Veletrh
Místo konání: Pavilon P, Česká národní expozice, stánek č. 10-11, Výstaviště, Brno, Česká republika
Oborová specializace: Dopravní prostředky ostatní, manipulační prostředky a zařízení, Elektronika a elektrotechnika, Obráběné komponenty a konstrukce z kovů, Slévárenství a kovárenství, Služby, Software a ICT služby, Strojírenství - výroba strojů a techniky
Teritoriální zaměření: Česká republika
Cena: Kontaktujte organizačního garanta akce
Stav akce: Hlaste se

Organizační garant

Krpejšová Andrea
Andrea Krpejšová
specialistka Klientského centra pro export
andrea.krpejsova@czechtrade.cz T: +420 224 907 576