Mise inovativních fintech společností do San Francisca 2024


Agentura CzechTrade zve české inovativní firmy na podnikatelskou misi do San Francisca. Mise je zaměřená na finanční sektor a prezentaci na fintech konferenci Finovate Spring.

Na dvoudenní účast na prestižní fintech konferenci bude navazovat doprovodný program zaměřený na podnikatelské prostředí v USA.

Proč byste se měli účastnit právě této mise?

  • Konference Finovate Spring je světově významnou akcí v oblasti fintechu. Budete mít možnost navázat obchodní kontakty s více než 1200 decision makery z bank, finančních institucí či investorů ze Spojených států.
  • Během konference bude kromě networkingu probíhat i řada seminářů a panelových diskuzí, díky kterým mají účastníci možnost získat hlubší vhled na otázky, které v současnosti ve světě fintechů rezonují, například jako je budoucnost platebních technologií, kybernetická bezpečnost, digitální transformace bankovnictví a mnohá další relevantní témata.
  • Díky misi se seznámíte s podnikatelským prostředím v USA a rovněž s potenciálními investory a obchodními partnery.

 

Oborové zaměření mise

  • FinTech
  • InsurTech

 

Program mise

20.-21.5.2024

Dvoudenní účast na přední fintech konferenci Finovate Spring, zaměřené na inovace, novinky, revoluční projekty a trendy ve fintech odvětví, bankovnictví či pojišťovnictví. Účastnit se budou decision-makeři ze všech předních amerických bank, finančních institucí a předních VC fondů.

22.5.2024

Seminář se zástupci Select USA - program americké vlády pro podporu zahraničních firem, které mají zájem začít podnikat ve Spojených Státech. Dále setkání se zástupci místních právních kanceláří, zaměření na potřebné licence na US trhu. Případně B2B jednání s místními partnery.

23.5.2024

Návštěva Plug and Play Tech Centra v San Jose, startupového akcelerátoru a inovačního centra, mezi jehož alumnisty patří například současní unicorni Dropbox či Paypal. Odpoledne proběhne dobrovolná komentovaná tour po San Franciscu.

 

Cena za účast na misi

  • Cena za účast na misi je 35 000 Kč bez DPH.
  • V ceně jsou započítané dvoudenní pass na Finovate Spring, doprava na místě a drobné občerstvení s komentovanou prohlídkou města. Naopak není zahrnuta doprava tam a zpět a ubytování.


Přihlašování na akci bylo ukončeno.

Termín:

20. 5. 2024 - 23. 5. 2024

Druh akce:

Prezentace firem

Místo konání:

San Francisco, Kalifornie, Spojené státy americké

Oborová specializace:

Investice, Služby, Software a ICT služby

Teritoriální zaměření:

Spojené státy americké

Cena:

Kontaktujte organizačního garanta akce

Stav akce:

Registrace ukončena

Přidat do kalendáře:

Kontakty

Organizační garant

Bc. Sekáčová Eliška
Bc. Eliška Sekáčová exportní konzultant

Odborný garant

Mgr. Bokeria Levan

CzechTrade USA - Austin

Mgr. Levan Bokeria vedoucí zahraniční kanceláře