Datum:12.02.2024
Průmyslový obor: Software a ICT služby
Teritoriální zaměření:
Spojené arabské emiráty - vlajka Spojené arabské emiráty

Dubaj bude hostit fintechový summit

Ve dnech 6. - 7. května 2024 v Dubaji proběhne druhý ročník Fintech Summitu, který se bude konat v reprezentativních prostorách Madinat Jumeirah.

Předpokládá se, že na event zavítá kolem 8000 vedoucích pracovníků, více než 1000 investorů a na 200 řečníků ze 125 zemí. Ti všichni se budou zabývat zásadními tématy od budoucnosti fintech a financí, přes vestavěné a otevřené finance, digitální platby, regulace a tvorba politik, krypto a web3, ESG, až po udržitelnost a makroekonomika, start-upy, investice a bohatství.

Letošní ročník si klade za cíl posílit svůj dopad na širokou veřejnost a pozvat významnou sestavu globálních finančních lídrů a tvůrců politik. Toto strategické spojení myslí a poslání na dubajském Fintech Summitu nejen předjímá budoucnost financí, ale také ji aktivně utváří a staví summit do pozice nepostradatelného uzlu pro podporu globálních fintech inovací a strategických partnerství.

Summit se koná pod patronátem H.E. šejka Maktoum Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktouma. Jeho partnery jsou MMF, AMF nebo IFC.


Zpracoval kolektiv zahraniční kancelář CzechTrade SAE

Zdroj a bližší informace: https://dubaifintechsummit.com/

Další aktuality