Datum:09.11.2023
Průmyslový obor: Voda, odpady a životní prostředí
Teritoriální zaměření:
Nizozemsko - vlajka Nizozemsko

S CzechTrade Nizozemsko na Aquatech 2025!

Veletrhu vodohospodářství Aquatech v Amsterdamu se letos zúčastnilo 780 vystavovatelů z téměř 50 zemí. CzechTrade Nizozemsko plánuje účast v březnu roku 2025. Pokud máte zájem o tento veletrh, kontaktujte naši zahraniční kancelář co nejdříve.

Od 6. do 9. listopadu proběhl na výstavišti RAI v Amsterdamu veletrh vodohospodářství Aquatech Amsterdam. Se 780 vystavovateli a 20 000 odborníky na vodu potvrzuje Aquatech svou pozici jako vedoucí platforma pro zpracování, pitnou vodu a odpadní vodu na světové úrovni. Hlavní důraz byl kladen na inženýrství, řízení procesů a automatizaci, přepravu a skladování, úpravu odpadní vody, úpravu vody a point of use/point of entry. 

Podpořili jsme české firmy, které tu prezentovaly své produkty pro zlepšování kvality vody, či čištění odpadní vody – ENVI-PUR, MIVALT, AMCON Europe, MEGA Group. 

Naše zahraniční zastoupení připravuje společnou českou expozici pro příští ročník Aquatech 2025. Pokud chcete být součástí tohoto výjimečného veletrhu a přitom neplánujete vlastní samostatnou expozici, neváhejte kontaktovat naši nizozemskou kancelář nebo oborového exportního konzultanta CzechTrade.


Zpracovala zahraniční kancelář CzechTrade Nizozemsko. 

Další aktuality