Brazílie

Perspektivní obory

  • letecký průmysl,
  • investiční celky,
  • dopravní a manipulační prostředky,
  • strojírenství,
  • užitkové sklo, bižuterie a drobné zboží,
  • voda, odpady a životní prostředí. 

Služby exportérům

Nabízíme služby zahraničních zástupců CzechTrade, kteří aktivně vyhledávají exportní příležitosti, umí získat ověřené obchodní kontakty, pomohou s prezentací vašeho produktu nebo poradí s výběrem vhodného zahraničního trhu.
Kompletní nabídku Exportního poradenství najdete v sekci Naše služby nebo se neváhejte obrátit na příslušného oborového specialistu CzechTrade.

Informace z teritoria

Tato bývalá portugalská kolonie dnes patří mezi politicky stabilní a prosperující země založené na demokratickém systému. Brazílie je silná tržní ekonomika s osmým nejvyšším HDP na světě, s nízkou mírou inflace a liberalizovaným vnitřním trhem. Jedná se o největší a zároveň nejlidnatější zemi Latinské Ameriky, která je administrativně rozčleněná na 26 federálních států.

Brazílie má velmi rozmanitou strukturu obyvatelstva, vytvořenou imigračními vlnami z celého světa, která je patrná i z diametrální odlišnosti jednotlivých federálních států a subregionů. Tato země je tradičně nejvýznamnějším obchodním partnerem českých firem a podnikatelů v Latinské Americe a nabízí celou řadu zajímavých obchodních příležitostí.

Podrobné teritoriální informace o brazilské ekonomice, včetně aktuálních kontaktů, poptávek, tendrů a investičních příležitostí naleznete na portálu BusinessInfo.cz.

Časové pásmo
Pevninská část Brazílie svou rozlohou zasahuje do 2 časových zón GMT -4 a -3 hod.
Zahraniční kancelář CzechTrade ve městě Sao Paulo náleží do pásma GMT -4 hod. a používá letní čas GMT -3 hod.

Nejbližší související akce

DatumNázev akceDruh akceMísto konáníCena
24. 4. 2018 MECANICA 2018 - NOVUMM 2018/064N Veletrh NOVUMM BrazílieSao Paulo, Brazílie Kontaktujte organizačního garanta akce
22. 5. 2018 Hospitalar 2018 - NOVUMM KET 2018/037K Veletrh NOVUMM KET BrazílieSao Paulo, Brazílie Kontaktujte organizačního garanta akce