Pracovní pozice

Přehled aktuální nabídky pracovních pozic v naší agentuře.

ODBORNÝ PRACOVNÍK

NÁPLŇ PRÁCE:

  • komplexní zajišťování spisové služby – vedení archivu, skartační řízení
  • činnosti na vstupu dodavatelských faktur - formální kontrola, přiřazení interních objednávek
  • zajišťování poštovních služeb
  • scanování, kopírování a další administrativní práce

POŽADUJEME:

  • ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, ekonomický směr výhodou
  • uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook)
  • komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost
  • organizační schopnosti
  • znalost angličtiny výhodou

NABÍZÍME:

  • pracovní poměr na dobu určitou
  • odměňování dle pravidel stanovených pro státní příspěvkové organizace
  • příspěvky na stravování, rehabilitaci, kulturu a sport
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce Praha
  • práci v rozvíjející se vládní agentuře

V případě zájmu o uvedenou pozici nám zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu vyberova-rizeni@czechtrade.cz.
Do životopisu, prosím, uveďte toto prohlášení: „Souhlasím se zpracováváním mnou poskytnutých osobních údajů po dobu výběrového řízení na nabízenou pozici.“