Pracovní pozice

Přehled aktuální nabídky pracovních pozic v naší agentuře.

Do oddělení PR hledáme kolegu/kolegyni

Na 16 hodin týdně hledáme posilu do našeho PR týmu. Jedná se hlavně o korektury textů v rámci mediálních projektů CzechTrade (dva magazíny pro exportéry), přípravu písemných podkladů pro články, rozhovory vedení agentury, reakce novinářům, příspěvky na webové stránky a na sociální sítě.
Rádi bychom, kdyby nový kolega nebo kolegyně měl výbornou znalost českého jazyka, praxi se zpracováním textů, dále aby byl komunikativní, přiměřeně flexibilní, dobře ovládal práci s wordem, powerpointem a excelem a orientoval se také v oblasti sociálních médií.
Místo výkonu práce: centrála CzechTrade, Dittrichova 21, Praha 2.
Nástup: ihned
Pracovní poměr: dohoda o pracovní činnosti

V případě zájmu o nabízenou pozici nám nejpozději do 25. 10. 2020 zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis v českém jazyce na email: vyberova-rizeni@czechtrade.cz.
Součástí strukturovaného životopisu musí být prohlášení „Souhlasím se zpracováváním mnou poskytnutých osobních údajů po dobu trvání výběrového řízení na danou pozici“.

Spolupracovník na zahraniční kancelář CzechTrade Izrael

Česká agentura na podporu obchodu CzechTrade a Česká Centra v Izraeli hledají spolupracovníka na půlroční úvazek (s možností rozšíření na delší období).

OČEKÁVÁME:

  • Ekonomické nebo byznysové vzdělání (min. SŠ) nebo zkušenosti s obchodní/podnikatelské oblasti;
  • Samostatnost, nadšení, flexibilita, schopnost pracovat s počítačem a sociálními médii, dobré komunikační schopnosti v hebrejštině a angličtině, výhodu je znalost dalších jazyků - čeština, ruština, arabština;
  • Musíte být občanem Izraele nebo mít izraelské pracovní povolení.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Vyhledávání a zpracovávání ekonomických informací o Izraeli pro českou podnikatelskou veřejnost a o České republice pro izraelskou veřejnost;
  • Průzkumy trhu;
  • Vyhledávání vhodných partnerů pro české společnosti, které chtějí vyvážet na místní trh, kontaktování potencionálních partnerů, zjišťování odpovědných osob a nabídnutí jim spolupráce s českými firmami;
  • Tlumočení/překládání při jednáních;
  • Komunikace probíhá především prostřednictvím telefonu a počítače.

NABÍZÍME:

  • Odpovídající plat.
  • Zajímavou práci pro mezinárodní agenturu.
  • Možnost denně využívat hebrejštinu, angličtinu a další jazyky a získat další zkušenosti v uznávané agentuře na podporu obchodu.
  • Pracovní místo: polovina týdne v kanceláři v centru Tel Avivu a polovina týdne v centru Jeruzaléma.
  • Nástup nejpozději 1.11.2020.

V případě zájmu o uvedenou pozici nám zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu telaviv@czechtrade.cz
Do životopisu, prosím, uveďte toto prohlášení: „Souhlasím se zpracováváním mnou poskytnutých osobních údajů po dobu výběrového řízení na nabízenou pozici.“
Kontakt: Jiří Mašata