Pracovní pozice

Přehled aktuální nabídky pracovních pozic v naší agentuře.

VEDOUCÍ ZAHRANIČNÍ KANCELÁŘE CZECHTRADE INDIE – MUMBAÍ

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vedení zahraniční kanceláře CzechTrade v Indii - Mumbaí
  • Komunikace s českými firmami a indickými subjekty, zodpovědnost za získávání zakázek, jejich zpracování a zajištění vytíženosti práce zahraniční kanceláře
  • Odborná poradenská činnost pro české subjekty dle individuálního zadání klienta
  • Aktivní vyhledávání a zpracování obchodních příležitostí z daného teritoria
  • Příprava a realizace seminářů, odborných školení a konferencí pro české subjekty
  • Reprezentace CzechTrade a českých firem v daném teritoriu
  • Zajištění efektivního administrativního chodu zahraniční kanceláře

POŽADUJEME:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání
  • Praxi v mezinárodním obchodě, zkušenosti s exportem výrobků a služeb v minimální délce 5 let (podmínkou)
  • Znalost a zkušenosti z daného teritoria (podmínkou)
  • Znalost českého jazyka minimálně na úrovni C1 (podmínkou)
  • Znalost anglického jazyka na úrovni C1 (podmínkou)
  • Aktivní znalost používání PC (prostředí MS Office, internetové vyhledávače, práce s databázemi)
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Profesionální vystupování, komunikační a prezentační dovednosti
  • Pro klientský přístup
  • Analytické myšlení
  • Schopnost samostatné i týmové práce

NABÍZÍME:

  • Vysoce náročnou, klientsky zodpovědnou práci
  • Pracovní poměr na dobu určitou
  • Práci v rozvíjející se vládní agentuře
  • Místo výkonu práce při vyslání Indii - Mumbaí

V případě zájmu o uvedenou pozici nám zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem, oba dokumenty v českém i anglickém jazyce, na uvedenou e-mailovou adresu.

V motivačním dopise se zaměřte na svou znalost a zkušenosti z daného teritoria (pracovní zkušenosti atp.) a nastiňte představu o Vašem fungování na zahraničním zastoupení CzechTrade v Indii.

Do životopisu, prosím, uveďte toto prohlášení: „Souhlasím se zpracováváním mnou poskytnutých osobních údajů po dobu výběrového řízení na nabízenou pozici.“

Kontakt: vyberova-rizeni@czechtrade.cz