Pracovní pozice

Přehled aktuální nabídky pracovních pozic v naší agentuře.

Česká agentura na podporu obchodu CzechTrade a Česká Centra v Izraeli hledají spolupracovníka na poloviční úvazek (s možností rozšíření na plný úvazek)

OČEKÁVÁME:

  • Ekonomické nebo byznysové vzdělání (min. SŠ) nebo zkušenosti s obchodní/podnikatelské oblasti;
  • Samostatnost, nadšení, flexibilita, schopnost pracovat s počítačem, dobré komunikační schopnosti v hebrejštině a angličtině, výhodu je znalost dalších jazyků - čeština, ruština, arabština;
  • Musíte být občanem Izraele nebo mít izraelské pracovní povolení.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Vyhledávání a zpracovávání ekonomických informací o Izraeli pro českou podnikatelskou veřejnost a o České republice pro izraelskou veřejnost;
  • Vyhledávání vhodných partnerů pro české společnosti, které chtějí vyvážet na místní trh, kontaktování potencionálních partnerů, zjišťování odpovědných osob a nabídnutí jim spolupráce s českými firmami;
  • Tlumočení/překládání při jednáních;
  • Komunikace probíhá především prostřednictvím telefonu a počítače.

NABÍZÍME:

  • Odpovídající plat. Zajímavou práci pro mezinárodní agenturu. Možnost denně využívat hebrejštinu, angličtinu a další jazyky  a získat další zkušenosti v uznávané agentuře na podporu obchodu. Naše nová kancelář se nachází na krásném místě v centru Jeruzaléma.
  • Nástup v průběhu října, nejpozději 1.11.2018.

V případě zájmu nám zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem na níže uvedený kontakt:
Jiří Mašata, telaviv@czechtrade.cz.