Pracovní pozice

Přehled aktuální nabídky pracovních pozic v naší agentuře.

BRIGÁDA - ODBORNÝ PRACOVNÍK

NÁPLŇ PRÁCE

  • administrativní podpora jednotlivých oddělení CzechTrade;
  • tisk, kopírování, skenování a kompletace materiálů CzechTrade podle pokynů;
  • zapisování došlé pošty na intranet;
  • roznáška denního tisku do kanceláří;
  • uvádění návštěv do zasedacích místností;
  • zajištění občerstvení pro návštěvy (příprava teplých nápojů - káva, čaj; rozlévání studených nápojů - voda, džus)

POŽADUJEME

  • ukončené středoškolské vzdělání;
  • preferujeme pracovní dny pondělí až středa
  • uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook);
  • komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost;
  • organizační schopnosti;
  • příjemné vystupování a vzhled

NABÍZÍME

  • nástup ihned;
  • práce na dohodu o pracovní činnosti (max. 20 hod./týden);
  • odměna 120,- Kč/hod.;
  • místo výkonu práce Praha;
  • práci v rozvíjející se vládní agentuře

V případě zájmu o uvedenou pozici nám zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu vyberova-rizeni@czechtrade.cz
Do životopisu, prosím, uveďte toto prohlášení: „Souhlasím se zpracováváním mnou poskytnutých osobních údajů po dobu výběrového řízení na nabízenou pozici.“