Datum:16.05.2024
Průmyslový obor: Software a ICT služby
Teritoriální zaměření:
Kanada - vlajka Kanada

Technologický svět se opět setká v červnu v Kanadě

Již po čtvrté se v Torontu koná Collision Conference. Jde o nejrychleji rostoucí technologickou konferenci v Severní Americe.

Konference je skvělou příležitostí pro setkání s technologickými lídry, investory a startupy (nejen) ze severní Ameriky. Účastní se jí přes 36 tisíc návštěvníků a více než 1500 prezentujících se startupů. Díky takto obrovskému množství odborníků a prezentací je konference ideálním prvním kontaktem s Kanadou pro ověření potenciálu produktu na tomto trhu.

Akce se vždy účastní CEOs z největších technologických firem i kulturní ikony. Vloni vystoupili například CEO Amazon Web Services nebo CEO GitHub. V roce 2022 zahajovala celou konferenci přední kanadská spisovatelka Margaret Atwoodová.

Kromě inspirativních řečníků konference nabízí nepřeberné možnosti networkingu a příležitostí k navazování nových obchodních partnerství, dále pro vybrané firmy demos & pitches a mnoho dalších aktivit.

České firmy mají i letos možnost účastnit se akce prostřednictví sdílené kanceláře agentur CzechTrade a CzechInvest. Pro více informací se neváhejte obracet na nově otevřenou kancelář CzechTrade v Torontu!

Konference se koná v Torontu ve dnech 17.-20. června. Organizaci zajišťuje tým WebSummit.


Napsala zahraniční kancelář CzechTrade a CzechInvest Kanada (Toronto).

Další aktuality