Datum:07.12.2023
Průmyslový obor: Potravinářský průmysl
Teritoriální zaměření:
Maďarsko - vlajka Maďarsko

Vystavujte na potravinářském veletrhu SIRHA v Budapešti

SIRHA Budapešť je druhá největší výstava této mezinárodní sítě veletrhů. Konat se bude v maďarském hlavním městě ve dnech 5. až 7. března 2024.

Každý druhý rok odborný veletrh SIRHA zprostředkovává prezentace výrobců, distributorů a dodavatelů v potravinářském průmyslu (Retail & HoReCa), pekařské a cukrárenské výroby, restauračních služeb a hoteliérství. 

V roce 2022 na veletrhu participovalo 300 vystavovatelů a účastnilo se až k 22 tisíc odborných návštěvníků. Pro rok 2024 SIRHA připravuje pro návštěvníky obohacující nabídku o Future Store, ukázku inovativních řešení, která zatím nebyla představena širšímu publiku. Proběhne soutěž inovačních produktů a veletrh bude doprovázet také maďarské finále prestižní gastronomické soutěže Bocuse d'Or.

CzechTrade podporuje české firmy při vstupu na zahraniční trhy. Jednou z cest je navázání nových kontaktů na veletrhu, proto kancelář CzechTrade Maďarsko zajišťuje kolektivní expozici v hlavním pavilónu A. Účast ve společné expozici je cenově i prostorově výhodná. Vybrat si můžete z variant plochy 8-9 m2 nebo 12 m2 pro prezentaci vaší společnosti a umístění vzorků. Stánek upravíme na míru vašim požadavkům. Vyřídíme administrativní záležitosti, zorganizujeme obchodní jednání a poskytneme vám asistenci po celou dobu trvání veletrhu. Vytvoříme seznam kontaktů, které obdrží pozvánku s informacemi k veletrhu spolu s možností jednání s vaší společností a doporučení ke konkrétním navazujícím krokům. Pomocnou ruku nabízíme také při výběru a zajištění hotelu spolu s transportem.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy týkající se forem prezentace, doprovodných služeb včetně možnosti přizpůsobení si vašeho stánku a vhodnosti veletrhu pro váš výrobek či službu. Navíc vám poradíme, jak se na veletrh nejlépe připravit. Bližší informace o veletrhu SIRHA nejdete v Kalendáři akcí nebo můžete kontaktovat naši kancelář CzechTrade Maďarsko.


Zpracoval tým zahraniční kanceláře CzechTrade Maďarsko.

Další aktuality