Kolumbie

Perspektivní obory

Kolumbie rozvíjí svůj průmyslový sektor na bázi dovozních technologií, kde se otevírají zajímavé příležitosti pro naše exportéry.

  • energetika: dodávky zařízení pro uhelné a plynové elektrárny, vodní turbíny pro malé a střední vodní elektrárny, zařízení na výrobu elektřiny z obnovitelných zdrojů energie),
  • těžební průmysl: důlní technika pro povrchové a hlubinné doly,
  • dodávky pro petrochemický a zpracovatelský průmysl, plastikářský průmysl,
  • environmentální technologie: čistírny odpadních vod, úpravny vody, spalovny odpadu,
  • dopravní prostředky: kolejová vozidla a autobusy,
  • elektrické stroje a zařízení, dodávky pro bezpečnostní a obranný průmysl, malá dopravní letadla, traktory a zemědělská technika, nákladní auta a další,
  • lze se také velmi dobře uplatnit v dalších tradičních odvětvích českého exportu (např. sportovní potřeby a hračky, sklo a bižuterie, kosmetika, česká piva, potraviny aj.).

Služby exportérům

Nabízíme služby zahraničních zástupců CzechTrade, kteří aktivně vyhledávají exportní příležitosti, umí získat ověřené obchodní kontakty, pomohou s prezentací vašeho produktu nebo poradí s výběrem vhodného zahraničního trhu.
Kompletní nabídku Exportního poradenství najdete v sekci Naše služby nebo se neváhejte obrátit na příslušného oborového specialistu CzechTrade.

Informace z teritoria

Podrobné teritoriální informace o kolumbijské ekonomice, včetně aktuálních kontaktů, poptávek, tendrů a investičních příležitostí naleznete na portálu BusinessInfo.cz.

Časové pásmo
GMT -5 hodin

Nejbližší související akce

DatumNázev akceDruh akceMísto konáníCena
24. 9. 2018 Feria Internacional de Bogota 2018 Veletrh KolumbieBogota, Kolumbie Kontaktujte organizačního garanta akce
2. 10. 2018 Meeting Point CzechTrade na MSV 2018 Meeting Point Česká republikaBrněnské výstaviště, Kongresové centrum, sál A, Brno, Česká republika Kontaktujte organizačního garanta akce