Kolumbie

Perspektivní obory

Kolumbie rozvíjí svůj průmyslový sektor na bázi dovozních technologií, kde se otevírají zajímavé příležitosti pro naše exportéry.

  • energetika: dodávky zařízení pro uhelné a plynové elektrárny, vodní turbíny pro malé a střední vodní elektrárny, zařízení na výrobu elektřiny z obnovitelných zdrojů energie),
  • těžební průmysl: důlní technika pro povrchové a hlubinné doly,
  • dodávky pro petrochemický a zpracovatelský průmysl, plastikářský průmysl,
  • environmentální technologie: čistírny odpadních vod, úpravny vody, spalovny odpadu,
  • dopravní prostředky: kolejová vozidla a autobusy,
  • elektrické stroje a zařízení, dodávky pro bezpečnostní a obranný průmysl, malá dopravní letadla, traktory a zemědělská technika, nákladní auta a další,
  • lze se také velmi dobře uplatnit v dalších tradičních odvětvích českého exportu (např. sportovní potřeby a hračky, sklo a bižuterie, kosmetika, česká piva, potraviny aj.).

Služby exportérům

Nabízíme služby zahraničních zástupců CzechTrade, kteří aktivně vyhledávají exportní příležitosti, umí získat ověřené obchodní kontakty, pomohou s prezentací vašeho produktu nebo poradí s výběrem vhodného zahraničního trhu.
Kompletní nabídku Exportního poradenství najdete v sekci Naše služby nebo se neváhejte obrátit na příslušného oborového specialistu CzechTrade.

Informace z teritoria

Podrobné teritoriální informace o kolumbijské ekonomice, včetně aktuálních kontaktů, poptávek, tendrů a investičních příležitostí naleznete na portálu BusinessInfo.cz.

Časové pásmo
GMT -5 hodin

Nejbližší související akce

Expoconstruccion y Expodiseño 2019 14. 5. 2019 - 19. 5. 2019 Veletrh
Kolumbie
Bogota,
Kolumbie
Více informací
Jak prorazit na zajímavé trhy LATINSKÉ AMERIKY 18. 6. 2019 Exportní konference
Česká republika
Zlín
Přihlásit
Expodefensa 2019 2. 12. 2019 - 4. 12. 2019 Veletrh
Kolumbie
Bogota,
Kolumbie
Více informací