Články a rozhovory

Přehled článků a rozhovorů nejen z dílny pracovníků zahraničních kanceláří CzechTrade.
Oddělení vnějších vztahů jek dispozici všem, kteří se chtějí dozvědět více o vládní agentuře CzechTrade a jejích službách.

Články a rozhovory

Popis filtru: Zobrazeny záznamy z lokality Rusko

Chorvatsko Chorvatsko
Rusko Rusko
Srbsko Srbsko
| 21. 11. 2020
Příběhy úspěšných exportérů
Rusko Rusko
| 23. 9. 2020
„Dnešní Rusko už je jiný trh než před pěti nebo deseti lety a s těmito novými podmínkami musejí české firmy počítat,“ říká Štěpán Jílek, ředitel regionálního centra Rusko a SNS agentury CzechTrade v Moskvě. Země láká investory, požaduje lokalizaci výroby a zvýšená aktivita i příležitosti jsou...
Rusko Rusko
| 16. 12. 2019
Rozšířit svůj byznys do ruského Jekatěrinburgu a přilehlé oblasti vyrazily české strojírenské firmy během zářijové podnikatelské mise. Region u pohoří Ural patří v současnosti k hlavním motorům ruské ekonomiky.
Rusko Rusko
| 20. 5. 2019
S ředitelem regionálního centra CzechTrade Rusko Štěpánem Jílkem o vývoji vzájemného obchodu mezi Českem a RF a také o vznikajících příležitostech pro naše exportéry.
Rusko Rusko
| 20. 5. 2019
Jedna z nejvýznamnějších metropolí Evropy dnes mimo jiné plní roli brány, kterou zboží proudí do i ven z Ruska. Celý severozápad Ruska prochází modernizací, a nabízí tak řadu zajímavých obchodních příležitostí.
Rusko Rusko
| 20. 5. 2019
Drsný Ural je také dynamicky se rozvíjející region. V poslední době láká stále více zahraničních firem a investorů, kteří jsou si vědomi jeho ohromného potenciálu.
Rusko Rusko
| 20. 5. 2019
Hulínská Pilana Wood se zaměřuje především na výrobu kotoučových pil se zuby ze slinutého karbidu. Má s nimi úspěch ve světě, většinu produkce vyváží na vyspělé průmyslové trhy.