Články a rozhovory

Přehled článků a rozhovorů nejen z dílny pracovníků zahraničních kanceláří CzechTrade.
Oddělení vnějších vztahů jek dispozici všem, kteří se chtějí dozvědět více o vládní agentuře CzechTrade a jejích službách.

Články a rozhovory

Popis filtru: Zobrazeny záznamy z lokality Japonsko

Japonsko Japonsko
| 20. 7. 2020
Mozaika ze světa: Přinášíme zprávy o byznysu ve světě a příležitostech pro české vývozce od ředitelů zahraničních kanceláří CzechTrade.
Japonsko Japonsko
Korejská republika Korejská republika
Singapur Singapur
Thajsko Thajsko
Vietnam Vietnam
| 18. 5. 2020
Některé země Asie byly dávány za vzor, jak si s příchodem koronaviru poradit. Singapur, Japonsko nebo Jižní Korea ale nyní zažívají nový růst případů.
Japonsko Japonsko
| 22. 4. 2020
S Japonskem Česko pojí mimo jiné orientace ekonomiky na strojírenství a technologie a tradičně silný výzkum a vývoj. Některé případy kooperace na tomto poli už fungují, ale možnosti jsou daleko širší a česká strana by jim měla věnovat více úsilí a trpělivosti – což platí i pro firmy, které chtějí...
Japonsko Japonsko
| 10. 2. 2020
Společnost provozující linky metra ve třetím největším japonském městě Ósace představila počátkem roku nový model turniketů s funkcí rozpoznávání obličeje. Testovací režim zatím probíhá v rámci jedné stanice z celkových 133 a účastní se jej přibližně 1200 zaměstnanců společnosti. V nejbližší době...
Japonsko Japonsko
| 18. 3. 2019
Na téma, které je přitažlivé pro ty, kdož se zajímají o navázání vztahů s japonským businessem, jsem hovořila s Richardem Schneiderem, ředitelem kanceláře CzechTrade a CzechInvest v Tokiu.
Japonsko Japonsko
| 11. 3. 2019
Prvního února vstoupila v platnost dohoda o volném obchodu mezi Japonskem a EU (EPA – Economic Partnership Agreement). Obě ekonomiky představují přibližně třetinu světového hospodářství a asi pětinu mezinárodního obchodu.